Volné pracovní místo  Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče oblast - Cheb

Lokalita Cheb a další
Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–60 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Do naší nové pobočky v Chebu hledáme všeobecnou a vrchní sestru. Staňte se součástí prosperující a rychle rostoucí společnosti, kde je pro nás pacient a zaměstnanec na prvním místě.

Náplň práce:
  • Poskytování zdravotní péče v domácím prostředí pacientů
  • Vedení zdravotnické dokumentace
  • Odpovědnost za vykazování zdravotní péče na pojišťovny a další administrativa (VS)
  • Odpovědnost za kvalitu poskytované péče (VS)
  • Účast při výběru a přijímání zdravotnického personálu (VS)

Požadujeme

  • Aktivní řidič sk. B
  • Vzdělání všeobecné sestry a vyšší
  • Základní znalosti práce na PC
  • Pečlivost, samostatnost, flexibilita, loajalita
  • Dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • TRESTNÍ BEZÚHONNOST
  • Zkušeností na vedoucí pozici nejméně (VS)

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení: 40.000 – 60.000 Kč hrubého měsíčně, dle výkonu
  • Služební automobil
  • Zázemí velké stabilní společnosti
  • Práce v přátelských týmech
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost práce na zkrácený úvazek
  • Možnost práce na dohodu o provedení práce
  • V případě práce na plný úvazek další zaměstnanecké výhody
  • Možnost dalšího vzdělávání financovaného zaměstnavatelem

Máte zájem o nabídku Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče oblast - Cheb?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ing. Eva Uchytilová z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Vrchní a všeobecná sestra do domácí péče oblast - Cheb

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.